poczta@naszagminaszczercow.pl

W piątek 9 lutego w godzinach popołudniowych pan radny (tutaj wskazane imię i nazwisko - nie publikujemy do czasu wyjaśnienia sprawy - Redakcja), na domiar tego przewodniczący komisji (tutaj nazwa komisji - nie publikujemy do czasu wyjaśnienia sprawy - Redakcja) postanowił (ciekawe z jakiego tytułu, bez zapowiedzi i o tej porze) jednoosobowo przeprowadzić kontrolę na obiektach sportowych. Podobno ów Sherlock Holmes w momencie przekroczenia progu drzwi rzucił okiem, że ktoś śmie przebywać w hali i ćwiczyć, szykować się na trening na boisko zewnętrzne bądź też korzystać z siłowni – wszak spodziewał się, że nikogo nie będzie, światła będą pogaszone i nie będzie miał się czym zdenerwować. A tu masz… I w hali na Rzecznej i w hali na Piłsudskiego – ludzie, mało tego - ćwiczą. Hmm.. Tak nie może być, pomyślał. Ja wam pokażę.

Chodząc kolejno po pomieszczeniach, korytarzach zaczął grozić, że skończy z tym wszystkim, że kluby sportowe, zwłaszcza Astoria będą za wszystko płacić. A jak nie, to zapłaci za wszystko kierownik referatu sportu, także za to, że w 2017 roku ktoś śmiał grać w piłkę na boisku i włączać światła. On ma wszystko zanotowane, każde włączenie przez ostatnie lata. Hmm… Czyżby brak zajęcia, a może by pan od sportu dołączył? Mało tego, pani sprzątaczka też będzie płacić, bo tu jest i pozwala. Podobno z jego wyliczeń wyszło po pół miliona na głowę. Pracownicy mają się czym przejmować, bo oprócz pieniędzy, które radny im każe zapłacić, to na dodatek ów radny ich zwolnił. Zresztą nie tylko ich, bo w tej fali agresji postanowił zwolnić … wszystkich! Kogo jeszcze miał na myśli? Może ich szefa, czyli wójta? Kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu świadków zdarzenia widziało jak gnębił panią sprzątaczkę, przepytywał z uchwał, regulaminów, sprawdzał wewnętrzne zapisy nie widząc, że kobieta jest cała roztrzęsiona i płacze. Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej go to nakręcało. Dopiero interwencja kilku osób spowodowała, że pan radny oprzytomniał i ewakuował się chwiejnym krokiem do wyjścia. Wstyd panie radny i liczymy, że ma pan odwagę cywilną i choć troszkę przyzwoitości, by przeprosić tych wszystkich ludzi, których pan zwyzywał i poobrażał. Nie zapomnij pan o trenerze Astorii, który przecierał oczy ze zdumienia, że tutaj takie rzeczy co niektórzy radni wyczyniają, w Wieluniu, skąd jest tego nie ma... Na szczęście nie przestraszył się na tyle, by odwołać trening. Może dzięki tym zapalonym światłom radnemu (...) droga do domu się nie pomyliła.

A najśmieszniejsze jest to, że buszując po korytarzach pan radny nagrywał siebie (głos) telefonem w stylu jakiegoś super tajnego agenta, tak więc jak będzie opowiadał inną wersję, to może upubliczni swoje „notatki”.

Powyższy tekst został nadesłany przez naszego czytelnika. Zwróciliśmy się do wójta gminy Szczerców o wyjasnie zajścia i udzielenie obszernej informacji.

Komentarze   
+357 #3 normalny 2018-02-14 18:36
Żeby pokazywać to trzeba mieć CO. Na wszelki wypadek już szukam lupy. :P :lol: :lol: :lol:
Cytować
+408 #2 DOROTA 2018-02-14 16:30
Dziękuje redakcji za artykuł ten radny to z mojego okręgu NR5 aż wstyd mi ogromnie że głosowałam na niego
pokazał jakim jest radnym i że władza mu tylko w głowie jak tak można kobietę poniżać żeby płakała
Cytować
+399 #1 obserwer 2018-02-14 12:13
Ale dopiero wam pokażą, jak obecny włodarz i jego radni przejdą w kolejnych wyborach! Dopiero zobaczycie! :lol: :lol: :lol:
Cytować
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież