poczta@naszagminaszczercow.pl

Komisje. Temat dotyczy zakupu działek wraz z zabudową od pana M. B. za 700.000,00 zł. Czy w naszej gminie potrzebne są komisje? Tego też nie wiemy. O odpowiedź prosimy się zwracać do przewodniczącej Rady Gminy B. Szczepanik. Wytłumaczenie. Pan Wójt odpowiada na pytania odnośnie postępowania toczącego się przed sądem w Bełchatowie. Pokazujemy tą wypowiedź, aby nie posądzano nas o stronniczość. Do wypowiedzi wójta ,,no comment”.

Natomiast radny W. Pacholak nie dosłyszał, albo nie zrozumiał pytania radnego S. Wiedeńskiego. Pytanie było związane z wydatkami jakie dokonuje K. Kamieniak jako wójt- z budżetu gminy na adwokatów biorących udział w tej sprawie. Panie radny W. Pacholak, pozycja ,,na usługi prawnicze” o której pan mówi, stanowi ogólną sumę w budżecie właśnie na takie usługi, natomiast wydatki na tą konkretną sprawę powinny być mniejsze od tej sumy. Chociaż z pana wypowiedzi wynika, że są jednakowe czy jak? Prosimy o podanie sumy ,,na usługi prawnicze”, to powołując się na pana - podamy tą sumę jako ,,wydatki na kancelarie, czy też adwokatów biorących udział tylko w tej sprawie. Ciekawe co na to wójt, potwierdzi pana wyjaśnienie, czy też zaprzeczy? A tak na marginesie, samemu też trzeba słuchać, aby zrozumieć kto i o co się pyta.

Wyjaśnienie. Tutaj także ,,no comment”.

Wystąpienie. A to ci radni - czyli pan Jan i pan Bogdan - oraz składający ten wniosek K. Kucharski jeszcze w tym klubie byli? Wcześniej nie zorientowali się, że są ,,po złej stronie mocy”? Zawiódł ich refleks czy inne wyczucie?.

* ,,no comment” - tutaj: bez komentarza.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież