poczta@naszagminaszczercow.pl

Słyszeliśmy już o tym, że Krzysztof Kamieniak miał związek z przeglądami samochodów na terenie Kleszczowa, ale teraz przecieramy oczy ze zdumienia patrząc na popularną „krówkę”. Czyżby wójt Gminy Szczerców zadebiutował w branży cukierniczej? Czy zamierza wejść na rynek z tego typu słodkościami? Czy odtąd „krówka”, a może dostojniej „krowa”, będzie jego symbolem? Wszak on sam umieścił swoje imię i nazwisko na „papierku”, a my możemy żałować, że nie dorzucił jako bonus swojej podobizny, albo rodzinnego zdjęcia (na przykład z wakacji jak w biuletynie wyborczym). Tak, czy owak, „promocja” już się odbyła na spotkaniach „naszego włodarza” z pięknymi paniami z okazji ich święta. Pewnie „krówki” smakowały. Raz, że były gratis, a dwa, że przyjemnie się je odwijało. Pytanie: kto za nie zapłacił? Krzysztof Kamieniak sięgnął tym razem do własnej kieszeni, czy też ochoczo zanurzył ręce w zasobnej gminnej kasie?

krówka z napisem Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak

Jeśli zapłacił za swoje, to niech mu będzie, choć uważamy, że dla Gminy Szczerców, to wątpliwy splendor, że napis „WÓJT GMINY SZCZERCÓW” znalazł się na „krówce”. Bo co się robi z papierkiem z cukierka? My wrzucamy do kosza, oczywiście zgodnie z zasadą segregacji odpadów, a te jadą sobie utylizacji. No i jak to wygląda jak w koszu leży napis: „WÓJT GMINY SZCZERCÓW KRZYSZTOF KAMIENIAK”, a za chwilę ktoś dorzuci do kosza jeszcze coś dowolnego? Pewnie niektórym zdarza się wrzucić „papierek” do pieca? A może niektórzy „papierek” włożą do albumu lub oprawią w ramkę? Jeśli natomiast wójt zapłacił za „krówki” z własnym nazwiskiem publicznymi pieniędzmi, to co na taki wydatek powie Izba Obrachunkowa? I wtedy co? Na szkołach chcemy oszczędzać, sportowcy niech płacą za luksus trenowania, inne potrzeby nieważne? Liczy się przyjemność podniebienia? Jeśli wójt zapłacił za cukierki gminnymi środkami, to pomijając rozrzutność i rozpasanie wydatków, zastanawiamy się też, co z innymi chłopami z samorządu? Od nich to już nie łaska? Ba! Przewodniczący Rady to kobieta, ale czy kobiety nie składają sobie nawzajem życzeń? Ale tam! Jak szaleć, to szaleć! Proponujemy więc: na najbliższe święta – czekoladowe zajączki i jaja z napisem „WÓJT GMINY SZCZERCÓW KRZYSZTOF KAMIENIAK”, a do koszyczka pyszną lokalną chłopską białą kiełbaskę z napisem „WÓJT GMINY SZCZERCÓW KRZYSZTOF KAMIENIAK”, na 1 Maja chorągiewki i wiatraczki, na Dzień Dziecka lizaki, a dla strażaków np. mydło z napisem „WÓJT GMINY SZCZERCÓW KRZYSZTOF KAMIENIAK” niezbędne po akcji, itp. Z papierem w rolkach nie będziemy jednak przesadzać. Chociaż...

Komentarze   
+545 #5 obserwator 2018-03-23 08:56
Czuję się zawiedziony że wójt za nasze pieniądze krówki z swoim nazwiskiem rozdaje kobietą. Kartki na Święta Wielkanocne każe rozwozić straży gminnej. To jest marnowanie naszych pieniędzy. Czyż by już robił kampanie wyborczą. Ale ja nie zagłosuje na obecnego wójta i moja rodzina też.
Cytować
+448 #4 za-miejscowy 2018-03-21 18:32
A ja wyrzuciłem papierek do kosza, ale wiatr go wywiał na drogi robione przez W. Trzymają oboje równy poziom, taki jak należy. Jak widać ciągnie swój do swego.
Cytować
+491 #3 kobieta 2018-03-21 10:15
Czyżby wójt był tylko marionetką? Przecież gminą taka pani radna rządzi. Wszędzie jej pełno i na wszystkim się zna. A takich radnych co na wszystkim się znają to nam nie potrzeba.
Cytować
+448 #2 JANEK 2018-03-21 09:05
Zamiast wyrzucać tyle pieniędzy w błoto to wójt niech się zajmie odśnieżeniem Szczercowa i okolic
Budowa deptaka była potrzebna ale nie za takie pieniądze i dziwnym trafem nie wygrała go firma która płaci podatki
w Szczercowie , dowóz kruszyw dla gminy wygrała firma z Pajęczna tylko firma radnej wygrywa przetargi a kruszywo ginie w oczach wręcz wyparowuje
Cytować
+339 #1 Jan 2018-03-19 19:11
No i nazwisko włodarza w koszach na śmieci . Tak wysoko mierzy a tak nisko upadł.
Cytować
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież