poczta@naszagminaszczercow.pl

sołtyskasia mówi:
2018/02/16 na 15:18
Jest to wpis ze strony ,,Szczerców Nasza Gmina” pisownia oryginalna.
,,Zapomniał wół jak cielęciem był,a przecież wódka jest dla ludzi i od dawien dawna wiadomo że każdy jak przedawkuje to reaguje inaczej,nie świadom tego co zrobił,na pewno przeprosi i z bukietem kwiatów poleci do pani sprzątaczki. Chyba ze pani podstawiona była i zaraz padną inne oskarżenia”

Do tego: sesja rady gminy 27.02.2018 r.
Punkt 24. ,,Uchwała w sprawie gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych”. Uchwała podjęta i weszła w życie. Szkoda, że osoba podpisująca się jak powyżej nie bywa na sesjach (a może bywa?). Taki wpis wprost świadczy o tym, że popieramy innych, którzy nadużywają tego trunku - dla nieobeznanych alkoholu - i w głupi sposób tłumaczą takie zachowania. A gdy tak, druga połowa autora tego wpisu (o ile istnieje) po ,,spożyciu” takiego trunku sprawiła tęgie lanie jej, czyli ,,sołtys kasi”, czy też w ten sposób tłumaczyłaby takie zachowanie? A może ,,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie” i to by była właściwa sprawiedliwość, poznana na własnej skórze. Czego „sołtys kasi” życzymy. Podstawiona była osoba, podstawiony radny, podstawione budynki, a może gmina (łącznie z jej wójtem) też była podstawiona?. Ciekawy i dziwny sposób tłumaczenia. Czy więcej głupstw nie można już było wypisać? Ciekawe jak tam z owymi kwiatami od osoby pokrzykującej na innych? Doszły pod właściwy adres, czy nie?

Komentarze   
+94 #3 Tomek 2018-04-13 12:09
Do wierzącego?. Taki duży,a wierzy w coś czego nie ma.
Cytować
+224 #2 wierzacy? 2018-04-12 16:54
Pozwolę sobie i ja zabrać głos. W Piśmie Świętym jest taka Ewangelia w/g Św. Mateusza, a w rozdziałach 5,3-10 Błogosławieństwa Boże. Jedno z nich brzmi ,, Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą". Widząc co poniektórzy wyczyniają, to ja na ich miejscu już teraz bym się bał, ze po śmierci trafię nie tam gdzie bym chciał, chyba że ci niektórzy usilnie pracują już na piekło. Czyży twierdzili że ,,po nas choćby potop"? Wybór każdy ma wolny. Tak samo jak i ,,sołtyskasia". Może ,,admin" tej strony puści ten wpis, mimo że trochę w nim religii?, liczę na to.
Cytować
+264 #1 Józef 2018-04-12 06:25
Oj Kasia zajeła byś się wreszcie sprawami które tak naprawdę należą do sołtysa a nie pierdołami.I jeszcze jedno nie kieruj się w swoich działaniach złośliwością bo to żle świadczy o katolickiej rodzinie .
Cytować
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież