poczta@naszagminaszczercow.pl

W dniu 10 grudnia 2018 r. Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim uniewinnił Grzegorza Kmitę od wszystkich zarzutów, które skierował pod jego adresem obecny wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak. Mimo wynajęcia prywatnych kancelarii prawnych za publiczne pieniądze, Krzysztof Kamieniak przegrał! Już czas, aby Krzysztof Kamieniak poniósł konsekwencje swojego postępowania, a przede wszystkim oddał naszej społeczności prawie 30 tysięcy złotych, które wydał na walkę z wójtem Gminy Szczerców w latach 2010 -2014. Wkrótce napiszemy więcej.

Komentarze   
+18 #2 zygzak 2019-06-01 17:34
W tamtym czasie ani komisja rewizyjna radny K. Drzazga, ani komisja budżetu radny W. Pacholak niczego złego w tym wyrzucaniu pieniędzy z budżetu nie dopatrzyła. Obaj panowie nadal są radnymi, czyli sen mają spokojny.
Cytować
+30 #1 wirusss 2019-01-01 17:58
Wójt Kamieniak ma szeroki gest, aż nie chce się wierzyć że poprzestał na tych 30 tys.złotych. Który z radnych zapyta go o to na sesji? Zobaczymy czy taki się znajdzie, chyba że u radnych odwaga to stan im nie znany.
Cytować
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież