poczta@naszagminaszczercow.pl

Dwa lata temu Krzysztof Kamieniak zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie, że jego poprzednik we wniosku o dofinansowanie internetu dla wykluczonych cyfrowo poświadczył nieprawdę. Kamieniak wynajął prywatną kancelarię prawną, na którą wydał 20 664 zł publicznych pieniędzy, naszych pieniędzy (wydatki do 22.12.2016, ale ile do dnia dzisiejszego?). Kancelaria miała za zadanie pomóc mu udowodnić oskarżenie. Dziś okazuje się, że we wniosku unijnym podane były prawidłowe wartości wskaźników. Były wójt próbował wyjaśnić sprawę już wcześniej, ale Krzysztof Kamieniak odmówił mu udostępnienia dokumentów dotyczących programu internetowego. Dziś sygnalizujemy jedynie temat. Jakie konsekwencje prawne poniesie Krzysztof Kamieniak? Zobaczymy! Czy poniesie konsekwencje społeczne? Czy chcą Państwo dalej takiego wójta? Wkrótce podamy więcej informacji. Trochę jednak potrwa przygotowanie artykułów, bo informacji jest naprawdę sporo! Zamierzamy także zainteresować tematem wiele instytucji kontrolnych oraz media lokalne i ogólnopolskie. Niech Krzysztof Paweł Kamieniak opowiem im, co nim kierowało i jak wpadł na pomysł, aby oskarżyć osobę, która tyle dobrego zrobiła dla naszej lokalnej społeczności! Niech powie też, kto mu w tym pomagał!