poczta@naszagminaszczercow.pl

Jedna z mieszkanek naszej Gminy zwróciła się do wójta Krzysztofa Kamieniaka z prośbą o poinformowanie osób uczestniczących w programie budowy przyłączy kanalizacyjnych o zakresie prac jakie wykonawca - Zakład Usług Sprzętowych „Ostrówek” Paweł Włodarczyk powinien wykonać podczas budowy przyłącza. Chodzi o rodzaj prac i materiałów oraz jak sprawdzić, czy użyte materiały są zgodne z projektem i normami? Jakie powinny być oznaczenia materiałów? Można rozesłać kurendy, można zrobić spotkania, napisać na stronie internetowej Urzędu Gminy w Szczercowie albo w Informatorze  Szczercowskim. Można! Ale czy pan wójt to zrobił?

Czy wiecie, że…

Przetarg na wykonanie przyłączy został ogłoszony w dniu 18.12.2018 r. z terminem składania ofert do 7.01.2019 r. Jest to okres świąteczno-noworoczny z bardzo małą liczbą dni roboczych. Czy były jakieś racjonalne powody ogłoszenia w tym terminie przetargu? Trudno oczekiwać, że na przełomie roku liczba złożonych ofert, które będą zawierały korzystne ceny będzie znaczna.

Komentarze   
-3 #3 sake 2019-06-03 18:40
Do WIKI. Można jeszcze dodać do dziwnego trafu ,,oraz radna". A może i jeszcze więcej?
Cytować
0 #2 wiki 2019-06-03 11:27
Firm w Szczercowie BARDZO DOBRYCH dużo ale dziwnym trafem wszystkie przetargi wygrywa firma z Bełchatowa albo firma co jej kamień wywiało ustawki na przetargach to czuć z kilometra
Dziwny traf pracownik gminny i dobra firma ----
Cytować
+1 #1 cyng 2019-06-02 18:19
A może o to chodziło? Bo wartość robót robi wrażenie, a firmy (czy firmę) mamy u nas bardzo dobre, więc po co płacić obcemu?
Cytować
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież